Hyundai ix35 оновили: всі характеристики

З’явилися шпигунські фотографії модернізованого паркетника Хенде останньої генерації. Поки модель представлена ​​тільки на одному ринку.

Кросовер Hyundai ix35 другого покоління дебютував в минулому році. Паркетник побудований на платформі попереднього «тридцять п’ятого», він доступний тільки в Китаї, там його виробляють на заводі СП Beijing Hyundai.

На ринок Піднебесної крос вийшов в листопаді 2017-го, але Хенде вже готується до старту продажів модернізованої версії. Знімки оновленого автомобіля опублікувало видання Autohome. Втім, рестайлінг несуттєвий – судячи з кадрів, ix35 обзавівся лише іншими радіаторними гратами, салон начебто не змінився.

Не виключено, що у моделі розширять список устаткування, але подробиць поки немає. Зате точно відомо про технічну обновку: якщо дореформений кросовер другої генерації сьогодні пропонується тільки з «атмосферником» 2.0 (160 к.с., 193 Нм), то для посвіжілого паркетника ще передбачена «турбочетвірка» 1.4 з віддачею в 140 к.с. (242 Нм) – такий движок є і у інших місцевих моделей Хенде, наприклад, у седана Lafesta.

Цікаво, що на офіційному сайті Beijing Hyundai в прайс-листі ix35 вже вказано новий мотор, однак в продаж крос з турбодвигуном поки не надходив. «Атмосферник» комплектується шестиступінчастою “механікою” або “автоматом”, турбомотору же покладена семиступінчаста роботизована трансмісія з двома зчепленнями. Повного приводу, судячи з сайту СП, у ix35 1.4T немає – версія 4WD залишиться прерогативою топової комплектації з дволітровим двигуном.