Jeep Grand Cherokee Trackhawk вийшов в серію

Серійний Jeep Grand Cherokee Trackhawk – один із самих божевільних позашляховиків на ринку, оскільки модель оснащена 6,0-літровим двигуном V8 з наддувом, який генерує 707 к.с. потужності і 873 Нм крутного моменту. Це дозволяє великому позашляховику прискорюватися з 0 до 96 км / год за 3,5-секунди і розвивати максимальну швидкість 289 км / год.

У той час як більшість покупців Jeep Grand Cherokee Trackhawk задоволені його характеристиками і цілком можуть змагатися з Porsche Cayenne Turbo, Джон Хеннессі, глава компанії Hennessey Performance Engineering, не є одним з них. Бажаючи створити найшвидший позашляховик світу, Хеннессі доручив своїм співробітникам тотально прокачати стоковий Trackhawk.

Підсумком комплексного тюнінга став монстр-позашляховик потужністю 1 200 к.с. і обертовим моментом 1 354 Нм. Завдяки додатковій потужності, Jeep Grand Cherokee Trackhawk від Hennessey прискорюється з 0 до 96 км / год за 2,3-секунди і розвиває максимальну швидкість 321 км / год. Модель також проїжджає чверть милі за 9,6-секунди, перетинаючи фінішну лінію на швидкості 233 км / год. Це настільки швидко, що в Hennessey називають своє нове дітище не інакше, як «найшвидший позашляховик в світі».

Для досягнення наведених божевільних цифр, тюнінг Jeep Grand Cherokee Trackhawk від Hennessey включає пакет оновлення HPE1200 з масивним 4,5-літровим нагнітачем. У пакет також додані ковані алюмінієві поршні і шатуни, а ще поршневі головки циліндрів. Крім того, встановлено модернізований корпус дросельної заслінки, високопродуктивна система подачі повітря і вихлопні труби з нержавіючої сталі. Завдяки цим удосконаленням двигун розвиває 1 003 к.с. і 1 208 Нм на колесах при роботі на 109-октановому паливі. Не враховуючи втрати в приводному тракті фактична віддача двигуна становить вищезгадані 1 200 к.с. і 1 354 Нм. Ціна за найшвидший позашляховик світу від Hennessey починається від $ 179 000 / € 136 057.