McLaren Speedtail отримав надпотужний мотор

McLaren офіційно представив наступника суперкара McLaren F1 1990-х років – нова модель Speedtail стала найшвидшим дорожнім автомобілем в історії марки.

McLaren офіційно представив свою флагманську модель – найшвидший в історії бренду гіперкар Speedtail, здатний розігнатися до 402 км / год автомобіль вартістю близько $ 2 240 000! Компанія називає новинку наступником McLaren F1 періоду 1990-х років. Особливістю нового британського купе стала не потужність мотора, а витончена аеродинаміка.

Наприклад, у Bugatti Chiron 1500 к.с., які дозволяють розігнатися до 402 км / год, а McLaren Speedtail розвиває цю ж швидкість з менш потужним двигуном. По дизайну модель близька до надекономічного Volkswagen XL1.

Краплеподібна форма нового гіперкара забезпечує йому відмінну аеродинаміку – передні колеса отримали обтічники, дзеркала заднього виду замінені відеокамерами, які ховаються всередині кузова. А особливий режим Velocity не тільки ховає ці камери, але і на 35 міліметрів знижує дорожній просвіт.

У задній частині немає ніякого антикрила або спойлера, замість яких використовуються два рухомих елерона. Використання гнучкого вуглепластику з гідравлічними приводами дозволяє фактичну частину кузову задіяти в якості рухомих аеродинамічних елементів.

Машина оснащена гібридним мотором, в якому працює бензиновий турбомотор і електродвигуни. Сумарна потужність становить +1035 к.с. З місця до 300 км / год гіперкар розганяється за 12,8 секунди, що на 2,7 секунди швидше, ніж McLaren P1. Спеціально для McLaren Speedtail створені спеціальні покришки Pirelli P-Zero, здатні витримати навантаження на високій швидкості.

Як і у McLaren F1, салон нового Speedtail теж має 3-місну архітектуру. Пара сидінь для пасажирів розташовані зліва і праворуч від місця водія в центрі кокпіту. Багажні відділення розміщені спереду і ззаду, а для покупців запропоновані спеціальні сумки, створені в стилі гіперкара і з урахуванням особливостей відсіків машини. У салоні приладова панель складена з 3-сенсорних екранів, а лобове скло і скла дверей виконані з електрохромного скла, яке можна затемнювати за бажанням водія чи пасажирів.

Таким чином в McLaren змогли позбутися від традиційних сонцезахисних козирків. Загальний тираж McLaren Speedtail складе 106 автомобілів, причому всі вони вже продані. Клієнти отримають свої гіперкари на початку 2020 року.