Mercedes-Benz X-Class перетворили на автомобіль для мисливців

Німецька компанія Gruma, що займається виготовленням автомобілів для мисливців, представила свій новий автомобіль. Такою машиною став пікап, в основу якого лягла модель Mercedes-Benz X-Class.

Автомобіль обладнали кузовом з матовим зеленим забарвленням і чорними декоративними вставками. У вантажному відділенні встановлена ​​спеціальна клітка, в якій можна перевозити собак. Крім того, машина має відсік з кріпленнями для зброї і пристрій для очищення салону Aqua2Go. Ще пікап забезпечили додатковими елементами, що дозволяють долати складне бездоріжжя.

Серед них слід назвати нові колісні диски, взуті в шини від BF Goodrich, світлові модулі і потужні лебідки, розташовані ззаду і спереду. Крім того, автомобіль отримав перенастроюючу підвіску, що збільшила дорожній просвіт.

На авторинок пікап Mercedes-Benz X-Class вийшов влітку поточного року. Вантажівка комплектується 4-циліндровим дизелем об’ємом 2,4 літра з продуктивністю 163 і 190 кінських сил. Агрегати наводяться в дію 6-швидкісною МКПП або 7-позиційною АКПП.