Mercedes-AMG A45 4Matic вже вийшов на дорожні випробування

Топова версія хетчбека Mercedes-Benz A-Class піде у виробництво в 2019 році. Але передсерійні екземпляри Mercedes-AMG A45 4Matic вже вийшли на дорожні тести.

Флагманською моделлю нового покоління Mercedes-Benz A-Class стане, безумовно, версія Mercedes-AMG A45. Глава підрозділу Тобіас Моерс вже підтвердив, що машина отримає 2-літровий турбомотор потужністю не менше 400 к.с.

Очевидно, що нова модифікація виявиться могутнішою за вже представленого на автосалоні в Парижі виконання AMG A35, а крім більш потужного двигуна особливістю AMG A45 стане нова трансмісія 4Matic з дрифт-режимом і новою 8-ступінчастою роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням.

Раніше тестові прототипи застигали на “Нордшляйфе”, а зараз передсерійний Mercedes-AMG A45 попався на очі відеошпіонам на дорогах загального користування в Німеччині. Судячи з не надто щільного камуфляжа, машина вже близька до офіційної прем’єри.

З очікуваного – більш агресивний зовнішній вигляд за рахунок нового обважування кузова з великою кількістю повітрязабірників, нова вихлопна система, більш великий спойлер ззаду і точно більші за розміром колеса, ніж у AMG A35. Природно, знайдеться місце і для фірмової решітки радіатора Panamericana. Коли відбудеться прем’єра нового Mercedes-AMG A45 – поки неясно. Ну і невідомо ж, якими насправді виявляться технічні характеристики серійного хетчбека.