Mercedes-AMG GT S отримав вражаючий апдейт

Раніше в цьому році німецьке ательє Fostla представило свій апдейт для Mercedes-AMG GT S, в якому восьмициліндровий двигун з двома турбінами суперкара розкрутили до 613 к.с. і 768 Нм. Тепер фахівці майстерні випустили Level 2 даного тюнінга, домігшись ще більш значною віддачі.

Новий тюнінг Mercedes-AMG GT S від Fostla включає переналаштований ЕБУ двигуна в поєднанні з модернізованою підвіскою, укороченими пружинами від PP-Performance і спортивним повітряним фільтром BMC. В результаті вихідна віддача мотора підвищилася до 650 к.с. потужності і 800 Нм крутного моменту.

На жаль, тюнінгова компанія з Ганновера не розкриває, наскільки швидким стає Mercedes-AMG GT S з їх доопрацюванням, але, ймовірно, дуже близьким до трьох секунд в спринті з 0 до 100 км / год, з огляду на, що стандартна модель потужністю 510 к. с. робить цю вправу за 3,8-секунди.

Далі тюнінг Fostla додає німецькому суперкару аеродинамічний обвіс кузова, розроблений спільно з Prior Design. Для більш глибокого ефекту Fostla застосувала особливий вініл зеленого кольору Malachite Green, а також встановила 20-дюймові легкосплавні диски ADV.1 Wheels. У цій специфікації випуск Mercedes-AMG GT S від Fostla обмежений 50 екземплярами і всі вони будуть продані в Європі.