Mercedes-Benz почав поставки водневих кросоверів GLC F-Cell

Марка Mercedes-Benz почала передачу водневих кросоверів Mercedes-Benz GLC F-Cell клієнтам. Автомобілі названі першим в світі електромобілем з паливними елементами і гібридною технологією.

Шанувальники нових технологій в Штутгарті, Дюссельдорфі, Берліні, Гамбурзі, Франкфурті, Мюнхені та Кельні можуть відчути себе на піку прогресу. У цих міста Mercedes-Benz починає продажі кросовера GLC F-Cell – гібридного електромобіля на паливних елементах. Модель стала першим більш-менш масовим серійним автомобілем, який використовує як паливо водень. Паливні елементи виробляють електроенергію, яка і йде на приведення машини в рух. Так що ареал проживання нових Mercedes-Benz GLC F-Cell обмежений містами, де є водневі заправки.

При цьому GLC F-Cell у власність не переходить. Кросовер Mercedes-Benz здає в оренду обраним клієнтам, які за своєрідну абонентську плату отримують в користування машину і весь сервіс для неї. Весною 2019 року воднева модель з’явиться в прокаті Mercedes-Benz Rent і її зможе випробувати практично будь-який бажаючий.