Мережу шокував дивний тюнінг LADA 4X4. Відео

Користувачі інтернету обговорюють фото і відео, на якому зображений вітчизняний позашляховик, схожий на преміальний німецький «всюдихід» G-Wagen.

Мережу шокував химерний тюнінг LADA 4X4 з башкирськими номерами. «Нива-Геліка» з причепом-Франкенштейном » – так користувачі інтернету прозвали машину. А все тому, що її причіп зроблений з іншого« Ниви ».

В цілому, сам автомобіль виглядає досить ефектно, хоча для його тюнінгу використаний цілком стандартний набір, в який входять бампер, освітлювачі, пластикові розширювачі колісних арок.

Також машина має чорні колісні диски з білою п’ятикутною зіркою по центру, якими оснащений і причіп. Варто сказати, що увагу публіки в більшій мірі привернув саме причіп «Ниви-Геліка». Він зроблений з передньої і задньої частини вітчизняного позашляховика, і накривається двома капотами.

Хоча користувачі інтернету прозвали його «Франкенштейном», насправді конструкція виглядає цілком акуратно і недешево. Примітно, що причіп теж отримав пластикові розширювачі колісних арок. До слова, обговорювана «Нива-Геліка» наділена пакетом тюнінгу, яким дуже часто останнім часом доопрацьовуються вітчизняні позашляховики. Ймовірно, комплект вдало зроблений і легко монтується, завдяки чому і набув популярності.