На Чемпионаті Світу з Кастомайзингу українці покажуть геометричний мотоцикл

Проект Geometric – це колаборація двох брендів ICM Iron Custom Motors & Михайло Смолянов (Mikhail Smolyanov), В рамках одного проекту авторам вдалося об’єднати всілякі геометричні форми, простоту дизайну, лаконізм ліній і технічні навороти. Це плід уяви неймовірного дизайну Михайла Смолянова (Mikhail Smolyanov), який ICM Iron Custom Motors зуміла матеріалізувати і підкреслити його одночасну простоту і складність.

Даний проект відносить нас до ретро-епохи, коли простими технічними рішеннями створювалися шедеври авто-мото будови. За базу ми взяли двигун Іж-Юпітер перших років випуску, який в повному розумінні слова «обтікає» рама.

Рама інтегрована в свічкову підвіску, з хитрим кріпленням заднього колеса, до неї кріпляться всі деталі. Двигун настільки «щільно» знаходиться в рамі, що збирається безпосередньо всередині мотоцикла!

Мотор природно доведений до необхідного формату, КПП максимально зближена і тягова, вихлоп дуже короткий, що зробило акцент всіх моторних доробок саме на «паровозну» тягу, не дивлячись на те, що це 2-т.

Родзинка мотоцикла, звичайно ж, дизайн! І головну роль в ньому грає переднє колесо. Це унікальне колесо. Його виготовили не просто безступичним, але при цьому зберегли спиці. Так, подібне рішення ще не зустрічалося. Передній кожух – він же крило, яскравий елемент дизайну, виготовлений з алюмінію, з якого видно тільки кліпони. Та й передня підвіска теж унікальна – це адаптована свічкова підвіска, але для переднього колеса.

Прилади мінімалістичні – тільки швидкість і вольтаж. Покришки теж заслуговують на окрему розмову – вони мають геометричний протектор, що дуже красиво. Бак дуже простий, але прикрашений неймовірним гравіруванням. Сидіння, ручки, підніжки – обтягнуті комбінованою шкірою.