Новий Jaguar F-Type отримає електродвигун

У наступному поколінні спорткара Jaguar F-Type до бензинових моторів цілком можуть додатися гібридна силова установка і навіть електричний двигун. Чутки про нове покоління Jaguar F-Type циркулюють все активніше і, згідно з останніми з них, спорткар може отримати в наступній генерації як гібридну версію, так і повністю електричне виконання.

За інформацією Autocar марка всерйоз розглядає можливість створення електромобіля на базі F-Type, щоб модель вписалася в майбутню лінійку, де арка бачить виключно електромобілі під своїм брендом. Очікується, що в другому поколінні спорткар вийде в 2021 році і в ньому, природно, збережуться бензинові мотори – як 2-літрові агрегати сімейства Ingenium, так і V8.

При цьому широке використання алюмінію дозволить знизити масу спорткара і використовувати гібридні технології, які обтяжують автомобіль. Разом з цим розвиток технологій дозволить використовувати більш легкі і ємні акумулятори, які уможливлять переклад нового F-Type на електричну тягу. Очікується, що гібридні мотори будуть будуватися на основі 4,4-літрового турбованого бензинового V8 виробництва BMW, який вже сватають на заміну нинішнього 5-літрового V8 виробництва Ford і не тільки в Jaguar, але і в моделі Range Rover.

Головний дизайнер Jaguar Ян Каллум раніше заявив, що хотів би зберегти в лінійці передньомоторний F-Type, а не міняти його на середньомоторну модель. Але не виключено, що таку компоновку отримає ще один спорткар марки, який розширить лінійку компанії.