Опубліковані характеристики наступного покоління BMW 3-Series

Новинка від баварського автогіганта була представлена ​​на Паризькому мотор-шоу. Прямо там і був знятий огляд наступного покоління BMW 3-Series.

Під капотом BMW 3-Series встановлений 2,0-літровий дизельний мотор віддачею 190 к.с. Автора огляду вкрай здивував вибір гальм для не потужного 190-сильного двигуна: 340-міліметрові M-sport з «4-поршневими, просто величезними супортами».

Нове авто істотно змінилося зовні в порівнянні зі своїми попередніми аналогами – перероблена головна оптика, видозмінені бампери, які надають моделі більш «хижий» вигляд, і відсилають до кузова g-46 легендарної “четвірки” BMW 3-Series, а з боків автомобіль придбав безліч рельєфних декоративних смуг. К

рім цього – збільшилися габаритні розміри авто, колісна база додала 41 мм, щоб заднім пасажирам було трохи просторніше сидіти. Доповнює картину оновлений салон, в який встановили модифікований блок клімат-контролю для задніх сидінь – крім двох дефлекторів обдування і дисплея з температурою, там тепер можна знайти два роз’єми USB Type-C для зарядки всіляких гаджетів задніх пасажирів.

З головних нововведень можна виділити установку мультимедійної системи з 10-дюймовим сенсорним дисплеєм, оснащеним останньою версією операційної системи BMW і бездротовою зарядкою для смартфонів, новий блок контролю мультимедійної платформи з голосовим помічником, а також повністю цифрову приладову панель. Вартість «люксового» BMW 3-Series в кузові g-20 буде стартувати від 76 000 євро.