В лінійці Lynk & Co з’явиться кросовер

У бренду Lynk & Co зараз є два кросовери: середньорозмірний 01 і компактний 02. Ще є седан 03, а ім’я 04, найімовірніше, отримає хетчбек. Помічене папараці «купе» виглядає як версія «одинички», однак може стати самостійною моделлю 05.

У будь-якому випадку марка Lynk & Co, користуючись підтримкою материнського концерну Geely і технологіями Volvo, має намір в 2020 році висадитися в Європі. До того моменту Coupe буде вже готове. Застібка-блискавка натякає, що багажні двері піднімається разом зі склом. Значить, це подібність ліфтбека, а не седана, як Renault Arkana.

Номерний знак на всякий випадок переїхав з двері на бампер. Разом з прототипом випробувачі ганяють по полігону модель Lynk & Co 01, мимоволі даючи нам можливість відчути різницю між версіями. Рейлінги на даху «купе» не потрібні. За останньою модою купеобразні паркетники займають флагманські позиції або стають найдорожчими версіями.

У Лінка напевно буде так само. Щоб виділити Coupe, недостатньо просто оснастити його повним приводом, турбочетвіркою 2.0 серії Drive-E (190 к.с., 300 Н • м) і восьмиступінчастою «автоматом». Чисто електричний варіант поки відмітаємо, а ось гібрид на кшталт вольвовского Т8 Twin Engine (407 к.с., 640 Н • м) в розкішній обгортці типу Excellence припав би вельми до речі.