Aston Martin тестує дуже дивний прототип

Зимові випробування в Скандинавії дозволили фотошпигунам відобразити дивний прототип з кузовом Aston Martin Zagato Shooting Brake. Власне, оболонка тут не представляє особливого секрету – це модель з лімітованої серії з чотирма різними типами кузовів, показаної в 2016 та 2017 років роках.

Однак тут, судячи з усього, тестується щось незвичайне під капотом. І це щось може мати відношення до багатих планів компанії по розширенню модельного ряду. Згадаймо, нас чекають кросовер Aston Martin DBX, пара нових середньомоторних моделей, різні лімітовані серії, створювані в кооперації з ательє Zagato. Профіль впізнається відразу: внизу Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake 2018 модельного року, який і послужив основою для прототипу. У висхідника був мотор від купе Vanquish S (атмосферник V12 6.0 з віддачею 603 к.с., 630 Н • м).

Важлива відмінність прототипу від висхідника знайшлася ззаду: хоча в стандартному бампері чотири отвори під вихлопні патрубки, труб всього дві (по одній на борт). Неважливо, що вони ніяк «художньо» не оформлені, це ж тестова машина. Головне – тут інша вихлопна система і, можливо, інший мотор. Пояснень експерименту може бути кілька. Скажімо, партнери запланували побудувати кілька примірників Zagato Shooting Brake з мотором Mercedes-AMG V8 4.0, як у купе Vantage. Також не треба забувати про анонс власного мотора V6. Якщо його вже створили, повністю самостійно або за допомогою Даймлера, з яким компанія тісно дружить, то для тестування цілком став би в нагоді якийсь «мул». Дивно лише, що основа вибрана настільки нетривіальне.