Audi оновила лінійку спорткарів R8

Audi представила оновлене сімейство спорткарів R8. Автомобіль став потужнішим, але при цьому економічнішим. Також у моделі змінився зовнішній вигляд купе і кабріолета.

Audi представила планове оновлення моделі R8. Всупереч чуткам, автомобіль не перейшов на турбований V6, а зберіг атмосферник 5,2-літровий V10. При цьому мотор став потужнішим і одночасно економічнішим, а також покращилась поведінка спорткара на дорозі.

Візуально автомобіль став більш агресивним. Дизайнери збільшили центральну частину решітки радіатора і додали нові елементи, щоб відокремити бічні повітрозабірники, ззаду ж став помітнішим дифузор. Змінилася кришка моторного відсіку.

Базовий Audi R8 має чорні кузовні акценти, а версія Audi R8 V10 Performance Quattro (раніше R8 V10 Plus) відрізняється деталями матового титанового кольору. За доплату можна вибрати карбоновий обвіс.

Стандартний Audi R8 V10 видає тепер 562 к.с., що на 30 к.с. більше, ніж у дорестайлінгової версії. Розгін з місця до 100 км / год покращився до 3,4 секунди у купе і 3,5 секунди у кабріолета, а максимальна швидкість складає 324 км / год і 322 км / год відповідно. Виконання Audi R8 V10 Performance Quattro відрізняється 612-сильним мотором (на 9 к.с. більше, ніж раніше). Розгін 0-100 км / год займає у купе 3,1 секунди, а у кабріолета – 3,2 секунди. Максимальна швидкість становить 331 км / год і 329 км / год відповідно.

Інженери також попрацювали над тим, щоб переналаштувати режими роботи силової установки, а для R8 V10 Performance Quattro додали варіанти для сухого, вологого і снігового покриття. Поліпшили і гальмівну ефективність. В Європі модернізований Audi R8 з’явиться у продажу в першому кварталі 2019 року.