BMW M8 Competition готують до виходу на ринок

Шанувальники спорткарів BMW можуть бути задоволені – до прем’єри “зарядженої” 8 Series залишилося недовго. Передсерійні BMW M8 Competition вже потрапили в об’єктиви фотокамер.

Відроджене купе BMW 8 Series поки є лише в двох версіях – з дизельним мотором в комплектації 840d і з бензиновим двигуном у версії M850i. Але найближчим часом з’явиться спортивна версія M8, яку вже сфотографували в передсерійному варіанті. Задовго до офіційної прем’єри моделі користувач сайту GermanCarForum опублікував кілька фотографій нового BMW M8, причому відразу в більш спортивній версії Competition.

Машину показали в якомусь гаражі поруч з новими 8 Series Convertible і 3 Series. Від простого M850i ​​новинка відрізняється вуглепластиковим аеродинамічним обвісом, карбоновими декоративними панелями в інтер’єрі, особливою обробкою сидінь, а також чорними акцентами в оформленні кузова, новими колесами і, звичайно, шильдиками із зазначенням модифікації.

Очікується, що дебют BMW M8 відбудеться в березні 2019 року на автосалоні в Женеві і відразу ж буде представлена ​​і BMW M8 Competition, так що фанатам не доведеться довго чекати екстремальний варіант. Але почекати технічних характеристик новинки доведеться – досі офіційно про модель нічого невідомо.