BMW випустить відкриту версію моделі 8 Series

Відкрита версія відродженої моделі BMW 8 Series повинна дебютувати в листопаді 2018 року. Очікується, що прем’єра відбудеться на автосалоні в Лос-Анджелесі.

BMW вже давно підтвердила створення відкритої версії відродженого купе 8 Series. За наявними даними, а також судячи зі шпигунських фотографій, що відобразили передсерійні кабріолети, німецька марка може показати кабріолет вже в листопаді 2018 року на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Вигляд передсерійних прототипів дозволяє з упевненістю говорити, що BMW 8 Series Convertible відрізнятися від BMW 8 Series стане в першу чергу м’яким складним дахом, що логічно, а також дрібними деталями в оформленні кузову.

Також в Roadshow заявляють, що вже влітку 2019 року в салонах дилерів з’являться BMW 8 Series Gran Coupe (тобто 4-дверне купе), а заодно і “заряджена” M-версія BMW M8. Ну і офіційно це не підтверджено, але не виключено створення і M-варіанту кабріолета.

Зараз найпотужнішою BMW 8 Series є 523-сильна версія M850i xDrive з 4,4-літровим твін-турбо V8. За рахунок відмови від даху маса кабріолета виросте в силу вимог щодо посилення кузову, але по динаміці BMW 8 Series Convertible не повинен сильно поступатися купе.