Чи можна купити машину вартістю у смартфон

З першого дня отримання водійського посвідчення водій може сідати за кермо транспортного засобу і відповідно керувати ним. Для того щоб навчиться водити, багато водіїв вирішують спочатку свого автомобільного шляху придбати бюджетний автомобіль, щоб при виникнення неприємних ситуацій не було великих проблем.

Найбільш бюджетний варіант транспортного засобу вибирається за двома параметрами. Як правило ними є працездатність машини і наявність документів. Опис автомобілів, вартість яких невелика, м’яко кажучи лякає, але тим не менше це так само автомобіль. Список вийшов досить великим.

Лідируючі позиції віддані такій моделі вітчизняних транспортних засобів, як «дев’ятка». Ось тільки подивитися без сліз на неї навряд чи вийде. Ще одним низькобюджетних варіантом по праву можна назвати машину “Волга 2410”. Купуючи такий автомобіль враховуйте і те, що додатково швидше за все доведеться купувати акумулятор. Що стосується іномарок, то пошукати машину можна, ось тільки навряд чи вона вас влаштує, та й навчиться на такій моделі годі й багато чому.