Ford може відродити назву Puma

Загадковий позашляховик Ford, який нагадує зменшений варіант нового Bronco, може отримати ім’я Puma, яке раніше використовувалося для компактного купе Ford.

Ford планує відродити модель Puma, але не в ролі компактного купе, а у вигляді компактного позашляховика за мотивами нового покоління Bronco. Як повідомляє Go Auto, американський автовиробник вже активізував роботу в цьому напрямку.

Всесвітнє відомство з інтелектуальної власності повідомило, що на 26 жовтня Ford подав заявку про збереження за собою бренду Puma в Австралії, а 1 листопада – для ринку Нової Зеландії. В обох випадках мова йде про використання найменування щодо транспортних засобів типу пікапів, повнопривідних машин, позашляховиків і кросоверів, а також запчастин і аксесуарів для них.

Нагадаємо, що з 1997 по 2001 рік ім’я Ford Puma носило невелике спортивне купе, створене на платформі компактного хетчбека Ford Fiesta. Цікаво, що торгова марка Puma в сфері автомобілів збережена за Ford в Європі мінімум до 2025 року, а ось на ринку США бренд не належить американському автовиробникові. Не виключено, що в Америці новий компактний позашляховик буде запропонований під іншим найменуванням. Раніше повідомлялося, що Ford планує назвати нову модель Maverick або Timberline, а потім, за даними Go Auto, марка відкликала заявку на реєстрацію торгової марки Maverick в Австралії. Незалежно від того, як буде називатися автомобіль, він розділить платформу з новим поколінням Ford Focus і частина ходової частини з новим Ford Escape. Правда, терміни появи позашляховика поки не визначені.