Як безпечно купити авто з пробігом

Купуючи автомобіль з пробігом, потенційний покупець обзаводиться не тільки транспортним засобом, а й рядом проблем, деяких з яких можна уникнути ще при покупці.

В першу чергу потрібно перерахувати основні «підводні камені» уживаного авто. Ідеальний зовнішній стан машини нічого не означає, адже заглянувши глибше, фахівець легко визначить її «історію»: аварії, множинні перефарбовування та інше.

Крім цього авто може перебувати під заставою або його вартість не відповідає стану. Не рекомендується давати заставу передчасно, інакше покупець ризикує залишитися і без машини, і без грошей. Досвідчені автомобілісти рекомендують при покупці авто звернутися до фахівців, які перевірять ТЗ по VIN-коду, а також розкажуть про «минуле» автомобіля. А саме: історію аварій, відомості про викрадення або про заставу, чи використовувалося авто в службі таксі, і чи немає у нього обмежень на реєстрацію.

Крім цього, спеціальні компанії допомагають визначити справжню ціну машини і розрахувати її зразкове сервісне обслуговування на рік. Не поспішайте віддавати свої гроші за вподобану модель, розгляньте покупку з усіх боків, щоб потім вона приносила вам лише задоволення.