Компанія PEUGEOT запустила акцію з заміни мастила

З 17 вересня в офіційних дилерських центрах PEUGEOT в Україні стартувала спеціальна пропозиція щодо заміни моторного масла для автомобілів віком 3 +.

Привабливі ціни забезпечує використання продуктів бренду EUROREPAR, створених спеціально для післягарантійних автомобілів. Сезонне обслуговування кожного автомобіля часто включає заміну масла в двигуні і масляного фільтра.

Компанія PEUGEOT Україна підготувала для своїх клієнтів вигідну осінню пропозиція з заміни цих витратних матеріалів на автомобілях віком старше трьох років за ціною від 860 грн. Всім клієнтам буде запропонована продуктова лінійка масел бренду EUROREPAR, яка розроблена інженерами групи PSA для застосування на автомобілях PEUGEOT в післягарантійний період.

Акція поширюється на автомобілі з бензиновими і дизельними силовими агрегатами, які, згідно з заводських норм, повинні працювати з маслами в’язкістю 5-W30 і 5-W40 (допуски PSA B71 2290 і B71 2296 відповідно). Вартість операції із заміни включає ціну самого масла, масляного фільтра і роботу. Якщо об’єм двигуна автомобіля Peugeot становить від 1,0 до 1,4 л, вся процедура заміни масла обійдеться в 860 грн (з маслом 5-W40) і в 1160 грн (з маслом 5-W30).

Для моторів об’ємом 1,6 – 1,9 літра – 1060 грн (з маслом 5-W40) і 1160 грн (з маслом 5-W30). Для 2,0-літрових силових агрегатів заміна буде коштувати 1060 грн при використанні моторного масла 5-W40 і 1360 грн з маслом в’язкістю 5-W30. Якщо ваш автомобіль не підпадає під умови даної акції, ви можете скористатися програмою «ТО за фіксованою вартістю», з її умовами можна ознайомитися на офіційному сайті компанії в спеціальному розділі.

Важливо пам’ятати, що своєчасна заміна моторного масла і масляного фільтра дозволять зберегти силовий агрегат в справному стані і в майбутньому уникнути значно витрат на незапланований ремонт і заміну деталей силового агрегату. Детальніше про умови акції по заміні моторного масла можна дізнатися у найближчого офіційного дилера PEUGEOT.