Названі секретні функції Volkswagen Golf

Автовиробники люблять додавати в нові моделі «фішки», про які стає відомо лише після прочитання інструкції з експлуатації. З огляду на те, що читають її вкрай рідко, і був складений список найцікавіших секретних функцій Volkswagen Golf.

У багажнику «Гольфа» є по два джерела світла з кожного боку. Один з них – той, що зліва – можна витягнути з кріплень і використовувати як ліхтарик, причому більш м’яке жовте світло зміниться на яскравий білий. У нижній лівій частині передньої панелі присутній невеликий міні-бардачок, в якому поміститься смартфон або якісь дрібниці, а під переднім пасажирським сидінням є висувна ніша – відмінно підійде для аптечки або вогнегасника.

З камери зовнішнього вигляду на дисплей можна виводити зображення автомобіля зверху або навіть перемикатися на бічну камеру, щоб спостерігати за бортом автомобіля. Обігрів керма в Volkswagen Golf включається тієї ж кнопкою, що і обігрів водійського сидіння, проте його можна відключати окремо – для цього потрібно відключити цю функцію на сенсорному екрані мультимедійної системи.

Що стосується аудіосистеми: при збільшенні швидкості автомобіля – збільшується гучність магнітоли, що також можна відрегулювати в настройках, щоб гучність завжди була на одному рівні. А затиснувши кнопку «Menu» на штатній магнітолі можна вивести на екран службову інформацію, версію прошивки.

Включивши запалювання, можна натиснути на кнопку обнулення пробігу, що дозволить дізнатися кількість кілометрів, що залишилися до наступного планового технічного обслуговування.