Хетчбек Lynk & Co 04 тестується без камуфляжу

Минулого разу ми бачили п’ятидверку Lynk & Co 04 щільно закутану у камуфляж, але з тих пір пройшов майже рік. Нині «нуль-четвертий» тестується без жодних накладок-обманок, не залишаючи сумнівів, що його прем’єра відбудеться в 2019-му.

Не виключаємо і березневу Женеву, адже марки Volvo там не буде, а значить, менше виникне непотрібних аналогій між хетчом Lynk & Co і його побратимом, кросовером XC40. Два випускних патрубки багато по інерції вважають ознакою високої потужності, але у випадку з Lynk & Co це не так.

У всіх моделей марки «по кутах» дві вихлопні труби – фішка така. «Нуль-четвірку» можна (з низкою застережень) сприймати і як Volvo V40 Cross Country наступного покоління. Однак навряд чи ідеологія «псевдовнедо» моделі Lynk & Co хоч скільки-небудь близька. Компанія випускає хетч після кросоверів (01 і 02), а питання «навіщо?» залишається відкритим. Немає сумнівів, що за прикладом седана 03 і паркетника 02 новобранець отримає 180-сильну гібридну установку з турботрійкою (156, 179 к.с.), шестиступінчасту “механіку” і семідіапазонний «робот». Не за горами дволітрова турбочетвірка на 190 сил. Але аж надто все передбачувано … Сподіваємося на сюрприз.