Lexus LX 570 отримав лімітовану версію Inspiration Series

Японські машинобудівники готують до презентації позашляховик Lexus LX 570 Inspiration Series. Автомобіль вийде на ринок в кількості 500 одиниць.

Лімітований Lexus LX 570 Inspiration Series буде представлений в рамках листопадового автобіеннале в Лос-Анджелесі. Автомобіль отримав чорне фарбування кузова Black Onyx і чорні колісні диски розмірністю 21 дюйм. Крім того, для машини передбачені темні решітка радіатора, декорована хромованим акцентом, і внутрішні секції фар.

У Lexus LX 570 Inspiration Series затемнені також протитуманні ліхтарі і головна оптика. Машина отримала скла з тонуванням, декоративне оздоблення освітлювачів заднього номерного знаку і багажних дверей. Автомобіль наділений контрастним салоном з чорним стелею і світлими кріслами. Перший і другий ряди крісел Lexus LX 570 Inspiration Series отримали підігрів і вентиляцію. Також машина оснащена кліматичною установкою на чотири зони, мультимедійною системою для пасажирів заднього ряду, стереосистемою Mark Levinson на 19 гучномовців, проекційним дисплеєм і охолоджується ящиком в передньому підлокітнику.

Лімітований позашляховик оснащується мотором 5.7 V8 тягою 388 к.с. / 546 Нм, що поєднується з 8-АКПП.