Представлена особлива версія Ford Series 1 Mustang RTR limited edition

Підрозділ Performance компанії Ford і тюнер RTR Vehicles об’єдналися в проекті створення високопродуктивного маслкара Mustang. Підсумком їх роботи стала спецверсія Ford Series 1 Mustang RTR Limited Edition, яка надійде в продаж з перших місяців 2019 року.

Особливим Ford Series 1 Mustang RTR limited edition, по суті, робить комплект підвищення продуктивності від RTR Vehicles, який планують випустити в кількості 500 одиниць. Пакет сумісний тільки з Mustang GT і EcoBoost з встановленим Performance Pack 1. В даному проекті RTR Vehicles взяла на себе розробку агресивного стилю автомобіля, тоді як підрозділу Ford Performance доручили переналаштувати підвіску.

Внесок RTR виражається в 19 х 9,5-дюймових колесах спереду і 19 х 10-дюймових ззаду, наборі покришок, новому спойлері, радіаторних гратах з LED-вставками і аеродинамічними вдосконаленнями. Всі машини серії буде відрізняти особлива графіка кузова і табличка з унікальним номером. Що стосується Ford Performance, то всі модифікації підвіски Ford Series 1 Mustang RTR limited edition на виході оптимізують задньопривідний маслкар для більш швидкого проходження звивистих доріг і дріфту. Нагадаємо, Ford Mustang зазнав плановий рестайлінг в середині життєвого циклу в 2017 році.

Ford Performance and RTR Vehicles team up to create the ultimate in style, performance and fun with the Series 1 Mustang RTR for Mustang GT and EcoBoost equipped with Performance Pack 1