McLaren буде тестувати гіперкар Speedtail цілий рік

Компанія McLaren офіційно почала тестування гіперкара Speedtail. Для цих цілей побудований прототип під назвою Albert.

З минулого вікенду новітній McLaren Speedtail тестується на закритому об’єкті, а з грудня 2018 року виробник має приступити до тестів на дорогах загального користування.

Нагадаємо, новий гіперкар McLaren Speedtail представили в минулому місяці. Це третя модель в серії Ultimate від британського виробника і наступна віха розвитку легендарного McLaren F1. Перш ніж почати відвантажувати перші екземпляри McLaren Speedtail покупцям, Albert буде їздити в різних тестах протягом цілого року по дорогах в Європі, Північній Америці та в Африці.

Планується також використовувати різні випробувальні установки і інші засоби, щоб готовий Speedtail зробити бездоганним. Не розкрита досі силова установка McLaren Speedtail генерує 1 050 к.с. потужності з потенціалом розгону до максимальної швидкості 403 км /год. Всього в портфелі McLaren є шість випробувальних прототипів Speedtail. Існуючі мули тестуватимуть паралельно з Albert, аж до початку відправки серійних машин клієнтам в 2020 році. Нагадаємо, всього випустять 106 автомобілів за ціною £ 1,75 млн без обліку податків. Все McLaren Speedtail вже розпродані.