Mercedes-AMG A 45 спробував себе в режимі дрифту. Відео

Прем’єра хот-хетча Mercedes-AMG A 45 відбудеться протягом трьох місяців: в Детройті, Женеві або десь ще. «Сорок п’ятий» увінчає сімейство нового A-класу і дасть імпульс родинним моделям: «Це не одна машина, а чотири», – нагадує бос AMG Тобіас Моерс, перераховуючи седан CLA 45, універсал CLA 45 Shooting Brake і кросовер GLA 45 AMG.

Моерс в жовтні пообіцяв, що «заряджена» п’ятидверка отримає повнопривідну систему з режимом дрифту: «Ми будемо називати його 4Matic.

Коли у Тобіаса Моерс запитали, чи буде дрифтовий режим схожий на систему у «запальнички» Ford Focus RS, той відповів: «Так, фордівці стверджують, що можуть дрифтувати. Я спробував це … Ну немає». Схоже, інженери Даймлера знайшли нетипове рішення для муфти, що підключає задню вісь.

«Проміжний» Mercedes-AMG A 35 (306 к.с., 400 Н • м) не зміг перевершити суперників, але з «сорок п’ятим» такого не станеться. Дволітрова турбочетвірка з гібридною підмогою і восьмиступінчастою «роботом» 8G-DCT точно видає більше 405 сил і 500 Н • м. Головний конкурент Audi RS 3 Sportback уже все сказав своїй турбоп’ятіркою 2.5 (400 к.с., 480 Н • м), а BMW M140i xDrive і сказати-то особливо нічого (340 к.с., 500 Н • м), потрібно «кликати маму» в особі BMW M2 Competition (410 к.с., 550 Н • м).