Міка Хаккінен сів за кермо McLaren F1 GTR в США

Дві легенди на легендарній трасі – це зустріч знаменитого фінського пілота Мікі Хаккінена і McLaren F1 GTR на культовому американському автодромі Laguna Seca.

Фінський гонщик Міка Хаккінен, що став чемпіоном Формули 1 в 1998 і 1999 роках, минулого місяця в інтерв’ю Motorsport.com заявив, що не виключає повернення в гонки. У підсумку в офіційній гонці дворазовий володар титулів поки не повернувся, але проїхав по Laguna Seca Raceway за кермом культового купе McLaren F1 GTR.

Автомобіль виявився не рядовим F1 GTR – це було те ж саме купе, яке в 1995 році виграло добовий марафон “24 години Ле-Мана”. 600-сильний 6,1-літровий V12 з 6-ступінчастою механічною коробкою передач з шасі # 01R – машина культова для гонок спорткарів. Міка був гранично акуратний з історично цінним суперкаром, але при цьому заїзди не можна назвати виключно показовими – фін їхав швидко, але не на всю котушку.

“Я відчував себе переможцем Ле-Мана”, – сказав Хаккінен, коментуючи свою поїздку по одній з найскладніших сучасних гоночних трас в світі. Варто нагадати, що в останній раз Міка Хаккінен брав участь в офіційних гонках в 2011 році – за кермом Mercedes-Benz SLS AMG GT3 фін стартував в 6-годинній гонці серії International Le Mans Cup в Китаї.