Оновлену Toyota Prius покажуть вже зовсім скоро

На автосалоні в Лос-Анджелесі відбудеться прем’єра оновленого гібридного седана Toyota Prius. Судячи з тизеру, модель може отримати повнопривідну версію!

На автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді 2018 року відбудеться прем’єра оновленого гібридного седана Toyota Prius. Напередодні прем’єри марка опублікувала тизер новинки, який залишає багато запитань. На знімку машина мчить по засніженій дорозі, а фото супроводжує підпис “Сніг уже тут, зима поруч, але Toyota Prius 2019 модельного року однаково хороша що на засніженій, що на сухій дорозі”.

За тизер більше сказати складно, але цілком можливо, що седан отримає повнопривідну версію. Технічно це можливо, оскільки Prius і RAV4, у якого є гібридна версія, побудовані на єдиній платформі TGNA і електромотор можна пристосувати для роботи із задньою віссю. Поки це лише припущення, але можна очікувати як мінімум збільшеного дорожнього просвіту або більш пристосованих до зимового періоду покришок. Втім, всі деталі про гібридної Toyota будуть відомі зовсім скоро.