Skoda випустить конкурента Nissan Juke

У 2020 році очікується вихід нового компактного кросовера Skoda, який побудують на платформі MQB A0. Однокласник Volkswagen T-Roc повинен стати найпросторішим у своєму сегменті.

Skoda продовжує розширювати свою модельну лінійку. За даними AutoExpress, наступною новинкою чеської марки повинен стати новий компактний кросовер, який буде меншим за Kodiaq і Karoq. Прем’єра очікується протягом найближчих 12 місяців.

Ми завжди позиціюємо наші машини як флагманські в кожному сегменті з точки зору простору для пасажирів і багажу, – заявив генеральний директор Skoda Бернхард Майєр AutoExpress під час Паризького автосалону. – Цей сегмент став популярним кілька років тому, і ми хочемо взяти участь в боротьбі за покупців у ньому і новий кросовер ідеально для цього підійде“.

Skoda випустить конкурента Nissan Juke - фото 282495

За даними AutoExpress, компактний кросовер Skoda не отримає повний привід, щоб не робити ціну автомобіля занадто високою. Машину оснастять лінійкою 3-циліндрових моторів, 4-циліндровим 1,5-літровим бензиновим TSI та 1,6-літровим дизельним TDI. Поєднуватися мотори будуть з механічними та роботизованими коробками передач.

Skoda випустить конкурента Nissan Juke - фото 282494

Автомобіль буде відповідати запитам наших клієнтів. Вони отримають всі переваги великого кузова, просторий салон і високу посадку, але їм не доведеться витрачатися на повний привід“, – додав Майєр.

Skoda випустить конкурента Nissan Juke - фото 282493