Стала відома дата появи нової моделі Mazda

Нова модель Mazda буде показана в листопаді 2018 року. Судячи з першого тизеру, новинка виявиться близькою по дизайну до концепт-кару Mazda Kai з автосалону в Токіо 2017 року. Немає ніякого секрету в тому, що модель Mazda3 чекає зміни поколінь.

Судячи з останнього тизеру японської марки, прем’єра новинки може відбутися вже в наступному місяці. Mazda анонсувала якусь прем’єру на листопад. Очікується, що дебютантом стане саме Mazda3 – автомобіль в тизері дуже нагадує серійний варіант концепт-кару Mazda Kai, який був показаний в 2017 році на виставці в Токіо. Ну а модель за його мотивами повинні показати в Лос-Анджелесі.

Головною особливістю нового покоління Mazda3 стане двигун SkyActiv-X з технологіями, що об’єднують в собі традиційне займання паливної суміші від свічки запалювання як в бензиновому моторі, так і займання від стиснення , яке подібне дизелю. Очікуються й інші технічні інновації – наприклад, в коробці передач і шасі. Крім нового мотора з’явиться і нова платформа, яка поліпшить ходові якості Mazda3, поліпшить шумо- і віброізоляцію, а також зробить хід більш плавним. На жаль, за чутками, задня підвіска стане простіше багатоважільної конструкції у моделі поточного покоління. Ну і дизайн, судячи з короткого і не найінформативнішого ролику, все так само залишиться сильною стороною Mazda3. Задня частина і оптика натякають на те, що вигляд Mazda Kai по шляху до конвеєра зміниться несильно. Швидше за все випуск моделі продовжиться в кузовах хетчбек і седан.