Стало відомо, як виглядає Audi R8 після рестайлінгу

Німецький бренд Audi оголосив про прийдешній дебют рестайлінгового суперкара Audi R8. Нещодавно на простори інтернету потрапило тизерне зображення оновленого купе. При перегляді оприлюдненого зображення можна побачити, що новинка обзаведеться переглянутим переднім бампером, переробленим повітрозабірником і видозміненою оптикою головного світла.

Не виключається, що автомобіль забезпечать бічними спідницями іншої форми і переробленим заднім дифузором. Що стосується силових параметрів новинки, то вони поки засекречені. Підкапотний простір сучасної генерації Audi R8 в преміальному варіанті виконання Plus займає 10-циліндровий атмосферний двигун об’ємом 5,2 літра з продуктивністю 610 кінських сил.

Актуальне покоління німецького купе набирає першу “сотню” за 3,3 секунди при граничній швидкості. Існує ймовірність, що рестайлінгове спорткупе від Audi може вийти в більш потужної модифікації, яку забезпечать новим агрегатом від гоночного суперкара Lamborghini Huracan Performante. «Італієць» отримав під капот 5,2-літровий 640-сильний мотор.