Tesla почала приймати замовлення на Model 3 з України

Українським автовласникам більше не обов’язково користуватися послугами посередників для покупки автомобілів Tesla. Тепер оформити замовлення можна прямо на офіційному сайті компанії для європейського регіону.

Що відомо? У випадку з Tesla Model 3 і новим спорткаром Roadster доведеться залишити депозит і чекати, поки компанія не почне поставки в Європу. Для Model S і Model X найближчою датою доставки зазначений лютий 2019 року. Правда, Tesla не займається доставкою автомобілів – покупцям доведеться самим забирати їх з заводу в Нідерландах і перевозити через кордон.

До 2022 року ввезення електрокарів в Україні не обкладається податком на додану вартість, тому можна непогано заощадити. Як зазначив співзасновник спільноти Tesla Club Ukraine Назар Шимона-Давида, в Нідерландах вартість повнопривідної Tesla Model 3 з максимальною ємністю батареї становить 58 000 євро, але українці заплатять на 10 200 євро менше – 48 595 евро або близько того.

Правда, в разі першої реєстрації ще є 5% збір до Пенсійного фонду. У скільки тоді коштуватиме доставка і розмитнення? У Tesla Club Ukraine повний комплект послуг «під ключ» коштує 6500 євро при ввезенні Tesla Model S і Model X. Для Model 3 суму поки не розрахували, попередньо варто орієнтуватися на 4000 євро.