Toyota планує відродити модель MR2

Деякий час тому в ЗМІ просочилася інформація про те, що Toyota планує об’єднатися з іншим автобудівником, щоб поповнити свою лінійку спортивних моделей ще однією машиною. І судячи з усього, цим іншим автобудівником стане Subaru.

Передбачалося, що Toyota за підтримки компанії Subaru випустить нове покоління Celica або MR2. І схоже, японці зупинилися на другому варіанті – принаймні, саме такою інформацією діляться наші зарубіжні колеги. Ніяких офіційних підтверджень цих даних від представників марки поки не надходило, а тому все ще може змінитися.

Що ж до технічних подробиць про нову Toyota MR2, то і їх на сьогоднішній день немає. Остання генерація моделі оснащувалася чотирициліндровим рядним двигуном об’ємом 1,8 літра. Укомплектований 138-сильним агрегатом автомобіль з легкістю розганявся до першої сотні за 6,8 секунди. Напевно, для нового покоління спорткара японці підготують щось потужне. До речі сказати, в даний час фахівці «Тойота» і «Субару» розробляють спільними зусиллями новий 2,4-літровий мотор для Toyota GT86 і Subaru BRZ. Не виключено, що цей же двигун в результаті «оселиться» і під капотом нової MR2, терміни запуску якої поки не розкриваються. Додамо, що Toyota MR2 – двомісний спортивний автомобіль – випускався на протязі 23 років з 1984 по 2007 рік.