В AC Schnitzer показали агресивний тюнінг 8-Series Coupe

Відомий тюнер BMW, німецька компанія AC Schnitzer підготувала новий тюнінг-кіт для 8-Series Coupe. Компоненти публічно покажуть на автосалоні в Ессені в грудні.

Крім візуальних бітів фахівці AC Schnitzer зробили для BMW 8-Series технічний апдейт. Тюнінг BMW 8-Series Coupe від AC Schnitzer включає доопрацювання обох доступних для великого купе двигунів. Так, 4,4-літровий V8 з двома турбінами під капотом M850i прокачується до 591 к.с. потужності і 850 Нм крутного моменту, проти заводських 523 к.с. і 750 Нм.

3,0-літровий турбомотор з двома турбінами в версії 840d розкручений до 374 к.с. потужності і 780 Нм крутного моменту, проти заводських 315 к.с. і 680 Нм. Німецький тюнер також зробив для ефектної баварської дводверки двосекційну вихлопну систему з поліпшеним звучанням. З боків заднього бампера додана пара 105 мм вихлопних труб, доповнених вуглецевими вставками.

Далі BMW 8-Series отримала від AC Schnitzer комплект переглянутих пружин, що знизили просвіт на 20 мм спереду і на 10 мм ззаду. Ще для спортивної дводверки підготовлений комплект кованих коліс AC3 розміром 21-дюйм. На вибір доступна модель дисків AC1 на 20- і 21-дюймовий.

Власники BMW 8-Series зможуть сильно видозмінити дизайн машини, використавши різні деталі з вуглецевого волокна. З фірмових компонентів від AC Schnitzer відзначені новий спліттер в передньому бампері, бічні спідниці, нові повітрозабірники і крила. Ще пропонується нове заднє крило і скульптурний дифузор.

В AC Schnitzer поки не розповіли про доробки в салоні BMW 8-Series, але обіцяють масив акцентів з алюмінію. Нагадаємо, раніше в AC Schnitzer тюнінгували BMW X2. Крім того, минулого місяця була представлена відкрита модифікація BMW 8-Series Convertible.