В Chevrolet показали пікап Silverado HD

Якихось пару днів назад американці розсекретили пікап Chevrolet Silverado HD (Heavy Duty), і ми взялися жваво обговорювати його вельми спірний «вираз обличчя». Думки коментаторів розділилися полярно, а тепер виробник підкинув дров у вогонь, показавши ще одну варіацію моделі: Silverado HD High Country. Це топова комплектація в HD сімействі (інші – Work Truck, Custom, LT і LTZ), яка виділяється оригінальним оформленням, особливо спереду.

Серед інших версій High Country виділяють бампери в колір кузова замість хрому, колеса c оригінальним малюнком і, навпаки, достатком хрому, а також великі підніжки. Віце-президент GM Майк Симко заявив: «Клієнтів пікапів легко зрозуміти: їм потрібен автомобіль, що ідеально підходить саме їм, а не пікап” один розмір підходить для всіх “, тому і взято курс на ще більшу варіативність сімейства Silverado».

У легшого Silverado 1500, наприклад, рівнів комплектації вісім, а разом з різними варіантами довжини кабіни і вантажної платформи, приводу (задній або повний) виходить близько сорока поєднань. І це ще без урахування опцій по моторах (їх на Silverado п’ять і буде шість в 2019-му). Звичайно, не для всіх комплектацій доступна вся лінійка ДВС, але в деяких є вибір, і це ще більше збільшує кількість комбінацій.

Більше деталей і знімки інших комплектацій компанія пообіцяла викласти в найближчі місяці. Адже старт продажів Silverado HD намічений тільки на середину 2019-го.