В Детройті показали новий паркетник XT6 від Cadillac EV

Новий президент Кадилака Стівен Карлайл має намір кардинально підвищити популярність бренду будинку і за кордоном за рахунок масованого наступу в кількох напрямах.

У списку прийдешніх новинок є і компактний седан CT4, і монументальний Escalade нового покоління. Тільки що в Детройті був розсекречений великий паркетник XT6. Однак автосалон приніс публіці ще один сюрприз: концепт першого серійного електромобіля марки. Ним виявився трьохрядний паркетник без якогось власного імені (просто EV, тобто електромобіль).

Виробник не розкрив характеристик автомобіля. Судячи по слайдах, показаним на презентації, концепт має високий рівень автономності ( «чотири» або «п’ять»), причому в безпілотному режимі (Guardian Mode) кермо втягується в передню панель. У серії все буде простіше, хоча зрозуміло, що тут з’явиться подальша еволюція Суперкруіза.

Після декількох різних гібридів, як помірних, так і повноцінних, з зарядкою від мережі, марка готова зробити новий логічний крок в цьому «зеленому» напрямку. Компанія не озвучила термін перетворення концепту в серійну машину, проте підкреслила, що паркетник виявиться першим на новій електричної платформі розробки GM, що відрізняється гнучкістю.

Надалі на ній же будуть створені електрокари марки Cadillac з іншими кузовами. Ще ця платформа передбачає побудову електричних моделей з переднім, заднім або повним приводом і з тяговими батареями різного об’єму.