BMW 3 Series Touring може отримати версію M3

Новий універсал BMW 3 Series Touring повинен був представлений в березні 2019 року на автосалоні в Женеві. Але очікується, що модель також отримає і спортивну версію M3. Ми вже неодноразово публікували матеріали про нове покоління BMW 3 Series Sports Wagon – це були і шпигунські фото з різних стадій передсерійних тестів, і фірмові рендери Motor1, і інформацію про дебют новинки на автосалоні в Женеві в березні 2019 року.

Але зараз з’явилися, можливо, найбільш хвилюючі відомості. За даними видання Autocar, мова йде про серійний варіант BMW M3 Touring, який вперше повинен з’явитися саме в наступному поколінні моделі. Правда, чи буде показана спортивна новинка наступної весни або ж її доведеться чекати довше, поки невідомо. M-версія BMW 3 Series Touring вже була в поколінні E46, але тоді мова йшла про один-єдиний прототип, який в серію не пішов. Зараз же велика ймовірність, що BMW M3 Touring опиниться на конвеєрі і піде як мінімум в лімітовану серію.

Джерела власних даних в Autocar передбачувано не розкривають, але відзначають, що таку інформацію їм надали інсайдери в BMW. За наявними відомостями, керівництво марки зараз розглядає можливість випуску BMW M3 Touring. Така модель була б логічна для конкуренції з Mercedes-AMG C63 Estate і Audi RS4 Avant, які випускаються вже не одне покоління.