BMW X2 отримало тюнінг від AC Schnitzer

Рівно через рік після офіційної прем’єри нового компактного кросовера BMW X2, німецьке ательє AC Schnitzer випустило свій перший пакет тюнінгу даної моделі. Пакет покращує, головним чином, стиль X2, детальніше далі.

Тюнінг BMW X2 від AC Schnitzer включає новий аерообвіс і спортивну підвіску. Це перша черга проекту. Другою чергою, яка ще перебуває в розробці, німецька студія зробить для кросовера пакет підвищення потужності.

З точки зору дизайну, тюнінгований BMW X2 від AC Schnitzer відрізняється не дуже сильно, проте виглядає більш динамічно. Аеродинамічний пакет складається з фронтального спліттера M-Technik, що поставляється разом з трикутними латками для стандартних бічних повітрязабірників. Ззаду встановлюється спойлер на даху. Тюнер також пропонує для BMW X2 комплект нових алюмінієвих дисків AC1 на 19- або 20-дюймів, доступні в двокольорового сріблясто-чорному кольорі або в атрациті. Колеса загорнуті в шини розміром 225/45 R 19 або 245/35 R 20 відповідно. Зовнішні налаштування завершує нова вихлопна система в трьох виконаннях наконечників і набір значків AC Schnitzer.

Усередині тюнер додав BMW X2 алюмінієві аксесуари, включаючи педалі, підрульові перемикачі передач і новий селектор iDrive. Що стосується продуктивності, то фахівці AC Schnitzer підготували для BMW X2 новий набір укорочених пружин, які знижують кліренс кросовера приблизно на 20 – 35 мм. У розробці оновлення двигуна: конкретно для версії X2 20d він обіцяє підвищення віддачі з 190 до 222 к.с. Пізніше підготують збільшення продуктивності дизельних двигунів BMW X2.