Ford F-150 Nitemare у тюнінгу Roush став швидшим і потужнішим

Roush, Shelby та Saleen все пробували свої сили в екстремальному тюнінгу Ford Mustang і, так сталося, що всі три компанії допрацювали зовсім не спортивний автомобіль, а за визначенням фермерський пікап.

Зустрічаємо, дуже швидкий і потужний Ford F-150 Nitemare у тюнінгу Roush. Roush F-150 Nitemare заявлений як «ультимативний високопродуктивний вуличний пікап» відрізняється від стандартної моделі більш спортивним дизайном передньої частини кузова з чорними гратами і написом Roush замість Ford.

У верхній частині решітки інтегровані світлодіодні лампи, які виконують декоративну функцію. Вантажівка також оснащена переробленим капотом, а на лобовому склі красується напис Roush, плюс додана бічна графіка.

Завершують зовнішні зміни стилю гігантські 22-дюймові колеса, загорнуті в шини Continental Cross Contact. За бажанням доступна нова вихлопна система з налаштованим режимами звучання і гучності: всі налаштування виконуються зі спеціального додатка на смартфоні або з виведеного регулятора на центральній консолі.

Внутрішні зміни Roush F-150 Nitemare незначні: додані тільки фірмові килимки WeatherTech і індивідуально пронумерований значок на центральній консолі. Опціонально доступні шкіряні сидіння.

Куди важливіше, що робить тюнінг Ford F-150 Nitemare від Roush під капотом: тут 5,0-літровий двигун V8 модернізується нагнітачем ROUSHcharged TVS R2650, системою виведення відпрацьованих газів, оптимізованим ЕБУ і новим повітряним фільтром. Завдяки цим змінам мотор пікапа починає виробляти 650 к.с. потужності і 826 Нм крутного моменту. Для порівняння, стандартний V8 під капотом F-150 розвиває тільки 395 к.с. і 541 Нм.

Новий тюнінг Ford F-150 Nitemare від Roush додатково коштує $ 16 999 до базової ціни пікапа в США, що означає підсумкову вартість дорожче $ 50 000 в залежності від обраної конфігурації. Нагадаємо, раніше в Hennessey зробили шестиколісний тривісний пікап Goliath 6 × 6, використавши в якості донора заводський Chevrolet Silverado.