Hyundai Creta очікує зміни поколінь

Південнокорейські машинобудівники почали працювати над створенням другої генерації найпопулярнішого паркетника. Напередодні з’явилася інформація про нове покоління Hyundai Creta, а також про те, коли варто чекати його появи.

Зовнішність другого покоління Hyundai Creta буде виконана в дусі нового Santa Fe, в новій фірмової концепції Hyundai. П’ятимісний кросовер відправиться в продаж в 2020 році, а семимісна варіація автомобіля вийде на ринок на початку 2021 року. Машина отримає «сімейну» версію за рахунок збільшення її габаритів. Останнє, ймовірно, відбудеться завдяки новій платформі.

Про друге покоління Hyundai Creta розповіли журналісти з Індії. У Країні прянощів ця модель користується попитом, і представники ЗМІ з’ясували, що автомобіль отримає кілька бензинових і дизельних моторів, які складаються в силовій лінійці моделі Verna, пропонованої під назвою Solaris.

Географія кросовера Hyundai Creta другого покоління поки невідома. При цьому можна з упевненістю очікувати появи машини в Росії і Індії. Тут автомобіль стане конкурентом Renault Duster і «китайців», а в Країні прянощів позмагається з Nissan Kicks, а також з продукцією Volkswagen і Skoda. Вартість Creta наступної генерації невідома.