Гоночна Toyota Supra виїхала на тести

Серійна Toyota Supra дебютує тільки в січні 2019 року, але на тестах уже з’явилася гоночна версія купе. Автомобіль тестують в рамках реальних гонок на “Нордшляйфе”.

Нова Toyota Supra дебютує тільки в 2019 році, але це не заважає японському автовиробникові вже щосили тестувати гоночну версію купе на “Нордшляйфі”. Так закамуфльований прототип спорткара застали в рамках останньої гонки сезону VLN в Німеччині.

У Toyota за перемогою не гналися, а використовували гонку в якості тестового полігону, так що спорткар часто заїжджав в бокси до інженерів, а механіки не витрачали сили на те, щоб заховати всі деталі автомобіля від фото і відеокамер.

Автомобіль відноситься до категорії гоночної техніки, практично відповідної серійній. Так що це не техніка класу GT3 або GT4, а простіша машина. В салоні, наприклад, можна відзначити практично стандартну передню панель, яка сильно нагадує інтер’єр нового покоління родстера BMW Z4.

Втім, це не так дивно, з огляду на серйозну уніфікацію обох моделей. Під капотом, правда, панує справжній хаос. Оскільки мова йде про тестовий прототипі, то інженери не дбали про те, щоб заховати велику кількість проводів під пластиком. Так що не варто дивуватися і лякатися – серійна Toyota Supra отримає явно більш акуратний підкапотний простір.

Нагадаємо, що серійна Toyota Supra нового покоління буде показана в січні 2019 року на автосалоні в Детройті. Коли з’явиться гоночна версія поки не оголошено, але вже відомо, що в 2019 році в американському першості NASCAR Xfinity Series буде представлено нове японське купе.