Nissan покаже новий седан Nissan Maxima‍

Японські машинобудівники готують до презентації оновлений седан Nissan Maxima. Флагман покажуть на автосалоні в Лос-Анджелесі, який стартує 30 листопада, і триватиме до 9 грудня. На даний момент немає повного уявлення про зовнішність оновленого седана Nissan Maxima, так як виробник поки показав тільки одну візуалізацію автомобіля, на якій він зображений спереду, в три чверті.

Судячи з рендерів, машина обзавелася новим бампером і іншою головною оптикою. Також відомо, що зміняться задні ліхтарі і бампер флагману, на що вказували недавні «шпигунські» фотографії моделі, зроблені, коли вона тестувалася.

Розробники повідомили, що оновлений Nissan Maxima буде продаватися з фірмовим набором систем безпеки з моніторингом сліпих зон, датчиками паркування, системою попередження про перехресний рух, системою допомоги при паркуванні, активним круїз-контролем і так далі. Швидше за все, силова складова оновленого седана Nissan Maxima не зміниться. Це означає, що він буде оснащуватися колишнім агрегатом 3.5, продуктивність якого складає 300 к.с. Він поєднується з безступінчатим варіатором.