Новий Rolls-Royce Phantom VIII отримав різні варіанти тюнінгу

Існує не так багато можливостей для тюнінгу автомобіля, який зі старту є найкращим в світі, що підноситься над усіма іншими розкішними автомобілями в історії. Але в Mansory ризикнули, розробивши для нового лімузина Rolls-Royce Phantom VIII різні варіанти тюнінгу.

Подивимося правді в очі, коли гроші не проблема і ви можете собі дозволити витратити сотні тисяч доларів на автомобіль, його можна тюнінгувати з різних приводів: один раз під зміну настрою, іншим разом за красивою датою в календарі, втретє з нагоди сімейного свята. На відміну від арсеналу можливостей індивідуалізації від Rolls-Royce, в Mansory кажуть, що вони можуть перетворити Phantom клієнта в автомобіль його мрії. Не сумніваємося в цьому …

Тюнінг Rolls-Royce Phantom VIII від Mansory – це найпрекрасніші матеріали, унікальні візуальні ефекти і тільки ручна робота. Все це з копіткою увагою до деталей робить самий розкішний лімузин в світі ще більш особливим. Що стосується зовнішнього вигляду, фахівці Mansory пропонують для топової моделі Rolls-Royce кілька стриманих кузовних компонентів, які переслідують єдину мету: зробити новий Phantom ще більш «благородним».

Крім гігантських коліс і бічних спідниць, встановлений також новий передній спліттер, розширені повітрозабірники внизу, стриманий спойлер ззаду і здвоєні вихлопні наконечники ззаду. Для моделі є кілька двоколірних варіантів забарвлення кузову.

Усередині Rolls-Royce Phantom від Mansory оброблений найкращою шкірою з інкрустацією діамантами і світлодіодними зірками на стелі. Всі ці деталі створюють більш ексклюзивну атмосферу. Що стосується продуктивності, то стандартний двигун 6,75-літра V12 з двома турбінами прокачаний мотористами Mansory до 610 к.с. потужності і 950 Нм крутного моменту при 5 100 об / хв, проти стандартних 563 к.с. і 900 Нм. Нагадаємо, в арсеналі виробника шикарних автомобілів в Гудвуді з недавніх пір не тільки самий шикарний лімузин Phantom восьмого покоління, але також найбільш шикарний і дорогий позашляховик Rolls-Royce Cullinan, продаж якого вже почався.