Ringbrothers привезли на тюнінг-шоу рестомод Chevrolet K5 Blazer 1971

Як і було обіцяно, майстерня Ringbrothers привезла на тюнінг-шоу SEMA 2018 у Лас-Вегас свій перший проект рестомодінга позашляховика, взявши за основу класичний кабріолет-позашляховик Chevrolet K5 Blazer 1971 року випуску, назвавши його Seaker.

Як кажуть автори рестомодінга, їх Chevrolet Seaker створений для дослідження піщаних доріг вздовж узбережжя Флориди, що і пояснює вибір назви. За словами Джима і Майка Рингу, класичний Chevrolet K5 Blazer з їх модифікаціями поєднує в собі ретро-стиль платформи K5 з сучасної продуктивністю.

Дизайн вийшов не кричущим, але ігнорувати його неможливо. Позашляховик отримав від Ringbrothers двигун LS3 з паливною системою Holley. Цей агрегат V8 в зв’язці з автоматичною коробкою Bowler Performance 4L60E і повним приводом розвиває 430 к.с. потужності.

Як і очікувалося, мотор генерує грізний рик завдяки вихлопній системі Flowmaster. Далі рестомод Chevrolet K5 Blazer додає підвіску RideTech, яка збільшує кліренс позашляховика на 25 мм. Стандартні колісні арки розширили для установки 17-дюймових коліс Circle Racing, взутих у шини BF Goodrich All-Terrain. Багато компонентів кузову для реставрації класичного позашляховика спроектували і виготовили в Ringbrothers. До них відносяться елементи борту, капот, підлоги, бічні панелі і інші.

У збірці використовувалося багато фірмових елементів Ringbrothers, безпосередньо доступних для покупки в офіційному каталозі. Усередині позашляховик Chevrolet K5 Blazer від Ringbrothers оброблений високоякісною натуральною коричневою шкірою. Із сучасних зручностей доданий кондиціонер з дефлекторами в вінтажному стилі, а також аудіосистема з сенсорним дисплеєм.