Представлений новий тюнінг Mercedes-Benz C-Class W205 від WALD International

Якщо ви хочете вибрати більш агресивний Mercedes-Benz C-Class, то завжди можете замовити заводський AMG-варіант. Але цей спосіб не допоможе власникам седану … конкретно в нашому випадку седану в кузові W205, який піддався тюнінгу японського ательє WALD International.

Новий тюнінг Mercedes-Benz C-Class W205 від WALD International присвячений дизайну екстер’єру, а головною темою пакету став тотально чорний колір з хромованими акцентами.

Преміальний седан отримав від WALD отримав передній спліттер, комплект бічних спідниць, задній дифузор і нові вихлопні наконечники квадратної форми зі скошеним краєм.

Варто відзначити, що всі компоненти обважування адаптовані для моделей AMG Line, незалежно від того, дорестайлінговий або післярестайлінговий C-Class планується тюнінгувати. Інші особливості нового обважування WALD для Mercedes C-Class включають тоновану решітку радіатора, комплект чорних значків, тоновані вікна, масивні чорні колеса і знижений кліренс.

Єдиний пункт апдейта, з яким можна сперечатися – це гранично низький кліренс, що робить даний седан непрактичним вибором за межами міста, однак агресії дана модифікація додає безперечно багато. Нагадаємо, раніше Mercedes-Benz C-Class пережив рестайлінг.