Bugatti показала ювілейне видання Chiron Sport 110 Ans

В цьому році Bugatti виповнюється 110 років від дня основванія, і в рамках святкування ювілею компанія представила нове видання Chiron Sport 110 Ans.

Заснована на спортивній версії гіперкара, обмежена серія буде випущена лише в 20 екземплярах. Всі вони пофарбовані матовою сталевою синьою фарбою з відповідними елементами з вуглецевого волокна в кольорах французького національного прапора.

Chiron Sport 110 Ans Edition також оснастили спеціальними матовими чорними легкосплавними дисками Nocturne, за якими видно гальмівні супорти з обробкою French Racing Blue. Аналогічна колірна схема використана і для салону суперкара – шкіряна оббивка Deep Blue, обробка з алькантари, вставки з вуглецевого волокна і додаткові червоно-біло-сині акценти з емблемою 110 Ans Bugatti на підголівниках. Крім того, на передній панелі з вуглецевого волокна розміщений спеціальний срібний медальйон з вигравіруваною датою ювілею марки, а над водієм і пасажиром обладнана прозорий дах Sky View.

Під капотом змін у цій версії в порівнянні з Chiron Sport немає, але вони навряд чи необхідні, якщо врахувати, що 8-літровий W16 з чотирма турбінами розвиває 1479 кінських сил і 1600 нм крутного моменту.