Компанія KIA покаже Лас-Вегасі “емоційне водіння”

Інтерактивна виставка Space of Emotive Driving ( «Простір емоційного водіння») присвячена майбутньому, в якому використання автопілота стало нормою. Пріоритет, на думку авторів концепції, буде віддаватися сприйняття і переживань людини під час поїздки. І щоб відчуття при пересуванні були «більш радісними», придумана «перша в світі» система R.E.A.D. (Real-time Emotion Adaptive Driving).

За ідеєю, вона в реальному часі адаптує простір салону до емоційного стану пасажира. Побудувати систему людям з KIA допомогли дослідники Массачусетського технологічного інституту. У всій красі R.E.A.D. постане восьмого січня на виставці електроніки CES в Лас-Вегасі. Компанія буде регулярно проводити на стенді 15-хвилинні тури для «більш глибокого розуміння демонструються нових технологій».

Штучний інтелект (ШІ) «по біосигналах» аналізує емоційний стан водія (так і написано – водія), а потім підлаштовує навколишнє середовище, «змінюючи умови, пов’язані з почуттями людини в салоні». В результаті буде «більш радісно» і ніяк інакше. Глава відділу досліджень Альберт Бірманн пояснює: «Ми об’єднали передові технології управління транспортним засобом і розпізнавання емоцій на основі ІІ, забезпечивши безперервний зв’язок між водієм і машиною через невисловлене мову емоційних почуттів. Тим самим ми зробили простір орієнтованим на людські почуття в реальному часі ». Ох … Ну чекаємо прем’єру.