Паркетник Skoda Kamiq хитро замаскований

Прототип виглядає не як кросовер з майбутнього, а як пересічний хетчбек з минулого. Але здається, фахівці, які маскували Kamiq, саме такого враження і домагалися. На перший погляд, камуфляжу майже немає, але придивляєшся і розумієш – від носа до хвоста спотворена чи не кожна деталь.

Весь кузов подібно клаптиковій ковдрі покритий накладними панелями і / або плівкою. У тестовій машині важко дізнатися не тільки концепт Vision X, але і хетч Scala, близнюком якого є Kamiq.

«Вогні» на задньому бампері – червона самоклейка, а нижні секції ліхтарів просто зняті. Віконце на кормі законопачене. Напис Skoda на багажних дверях заліплений. Ручки потопають в камуфляжній смузі. На фото внизу показана серійна Scala (не плутати з «кросовером» Kamiq). Інтер’єр Каміка, як багато хто переконався, – один в один як у хетчбека Scala.

Лінія скління Каміка в точності повторює Скалу. Силові агрегати теж будуть як у Скелі. Навряд чи варто продовжувати цей дак-тест. Відволікати нас від уніфікації покликані дивовижна оптика, пластиковий обвіс «по колу» і більш висока посадка. В ту ж скарбничку падає історія про китайського тезку, який куди більше схожий на кросовер. Легенди маркетологів про слові Kamiq з мови інуїтів вислухаємо п’ятого березня на прем’єрі Каміка в Женеві.