Mercedes CLA проходить випробування перед автосалоном в Женеві

На Женевському автосалоні в 2018 році Mercedes представив хетчбек четвертого покоління A-Class, щоб прокласти шлях до оновленої лінійки компактних автомобілів. З тих пір до нього приєднався седан А-Class, оновлений CLA. І досить скоро ми побачимо універсал. Він абсолютно один в сегменті компактних універсалів преміум-класу, оскільки у нього немає прямих конкурентів.

А значить, CLA буде комфортно існувати до наступного покоління. Нещодавно CLA був помічений на вулицях Німеччини з повними камуфляжними шатами, що приховує те, що схоже на виробничий корпус і вогні. Судячи з вигляду передньої решітки і подвійних вихлопних наконечників ззаду, можна помітити натяк на прототип серії AMG Line, і з якоїсь причини на ньому був багажник на даху.

Новий CLA здатний стати кращим компаньйоном під час далеких поїздок, оскільки багажне відділення, ймовірно, збільшиться в розмірах. У випадку з хетчбеком виходить на 29 літрів більше, ніж у попередньому поколінні, а завантажувальний отвір на 20 сантиметрів ширший, в той час як підлога була розширена на 11,5 см.

Нагадаємо, що попередній компактний універсал від Mercedes може запропонувати 495 літрів з недоторканими задніми сидіннями, тому можна очікувати, що новий перевершить позначку в 500 літрів. Майже все буде успадковано від стандартного CLA, включаючи потужний 2,0-літровий турбо-двигун всередині A35. Він послужить основою для CLA з потужністю трохи більше 300 кінських сил, повним приводом 4Matic і автоматичною коробкою передач з двома зчепленнями і сімома швидкостями. Зрештою, у версії S з’явиться новий двигун потужністю до 416 к.с.

5 березня новий універсал дебютує на автосалоні в Женеві, але онлайн-показ може відбутися раніше.