Суперкари Lamborghini стануть гібридами

Італійський автовиробник офіційно підтвердив, що переходу на гібридні мотори не уникнути. Навіть суперкари Lamborghini в майбутньому стануть гібридами.

Про те, що перехід на гібридні мотори неминучий, в Lamborghini говорили давно, але зараз і сам глава марки Стефано Доменікалі підтвердив – навіть суперкари італійського бренду отримають бензо-електричні силові установки.

“Приблизно в 2021 році наступник Aventador отримає гібридний силовий агрегат, в якому до V12 буде додано електромотор. Потім, коли ми замінимо Huracan, з’явиться гібрид навколо двигуна V10. Для нас гібриди – єдина можливість зберегти потужність і характерний звук двигуна, одночасно зменшивши шкідливі викиди “, – заявив Доменікалі в інтерв’ю Automotive News. Що цікаво, мови про гібридний V6 або V8 поки не йде. Доменікалі заявив, що 6-циліндровий мотор з електричним двигуном не забезпечує необхідний для Lamborghini рівень потужності, а гібридного агрегату з V8 зовсім в компанії поки не розробили. Це говорить лише про те, що кросовер Urus, найімовірніше, стане останнім автомобілем Lamborghini, який отримає гібридний варіант.